Aktuality

SEMINÁŘ K ARCHITEKTONICKÉ SOUTĚŽI O NÁVRH KAMPUSU ALBERTOV – BIOCENTRUM, GLOBCENTRUM

Dne 16. září 2015 proběhl na Přírodovědecké fakultě UK za účasti rektora UK T. Zimy, architekta V. Pleskota a akademických zástupců Přírodovědecké fakulty, 1. lékařské a Matematicko-fyzikální fakulty a dalších hostů seminář pro zájemce o účast v architektonické soutěži o návrh Kampusu Albertov. Přítomní architekti a projektanti byli prostřednictvím prezentací a vystoupení zástupců zadavatele podrobněji seznámeni s posláním a očekáváním od architektonické soutěže. V rámci prostoru pro diskusi zazněla řada zajímavých dotazů.

V odpoledních hodinách proběhlo setkání zástupců zadavatele s akademickou veřejností a zástupci studentů, jehož větší část byla věnována obecnějším otázkám jako je přínos nových objektů pro budoucí generace, jejich financování, provoz nebo vybavení.

Program semináře

Váš názor