• Aktuality

Aktuality


V rámci arch. soutěže o návrh Kampus Albertov bylo do I. kola zasláno 33 soutěžních návrhů.

Z nich do II. kola následně postoupilo 6 návrhů.


Galerie návrhů zaslaných v I. kole soutěže


návrh č. 1

ateliér Inženiring 4M, Lublaň, Slovinsko

autoři: Boštjan Kolenc, Dragica Radić Damjanić, Tone Kišek

spolupráce: Marja Konečnik, Mojca Debevec, Mitja Drašler, Viktor Drašler




návrh č. 2

AiD team, Brno

autoři: Jiří Babánek, Pavel Bainar, Marek Focher, Pavlína Klubalová, Marian Kolařík, Radek Konečný, Pavel Ondráček, Jitka Nováková

spolupráce: Jaromír Černý, Pavel Marek


Návrh byl porotou vybrán k dopracování v II. soutěže.




návrh č. 3

Atelier 99, Brno

YUAR, Praha

Jiran a partner architekti, Praha

INTAR, Brno

autoři: Zdeněk Jiran, Lukáš Janáč

spolupráce: Jan Dvořák, Petr Máša, Marco Maio, Jiří Müller, Pavel Gregor, Josef Pirochta, Jan Homolka, Zdeněk Hromádka, Greg Speck, Eliška Hurníková, Lucie Eisová, Tereza Soubustová, Miloš Kalousek




návrh č. 4

Tereza Březovská, Ondřej Císler, Josef Choc, Alexandra Jamnická, Filip Rašek, Praha

autoři: Tereza Březovská, Ondřej Císler, Josef Choc, Alexandra Jamnická, Filip Rašek

spolupráce: Jakub Hoffmann, Martin Kratěna, Markéta Poláčková, Richard Pozdníček




návrh č. 5

A.D.N.S. PRODUCTION, Praha

autoři:  Martin Němec, Petr Dvořák

spolupráce: Radka Dosedlová,  Barbora Báčová, Lukáš Hes, Bohuslav Šenkýř, Alexandra Pinaeva, David Zelenka, Hana Liškutínová, Tomáš Záhora, Roman Macháček, Pavel Němec




návrh č. 6

autoři: Eric Mesman, Ivo Jelínek, Amsterdam, Holandsko




návrh č. 7

Vít Kándl, Luděk Přenosil, Ivan Šrom, Pavel Štěpán, Praha

autoři: Vít Kándl, Luděk Přenosil, Ivan Šrom,  Pavel Štěpán

spolupráce: Lubomír Benýšek, Jiří Petlach, Miroslav Praxl




návrh č. 8

EHL & KOUMAR ARCHITEKTI, Praha

autoři: Lukáš Ehl, Tomáš Koumar

spolupráce: Jan Lakaš, Jaroslav Malina, Ondřej Hlaváček


Návrh byl porotou vybrán k dopracování v II. soutěže.




návrh č. 9

re:architekti, Praha

autoři: Michal Kuzemenský, David Pavlišta, Ondřej Synek, Jan Vlach, Jiří Žid

spolupráce: Tomáš Feistner, Zbyněk Ransdorf




návrh č. 10

ATELIER 6, Praha

autoři: Radek Šíma, Libor Čížek,  Ondřej Moravec, Michal Nekola, Štěpán Braťka

spolupráce: Marek Bláha, Zdeněk Švanda, Michal Čermák, Jiří Weiser, Petr Bureš, Jan Chalupa, Petr Baxa, Lubomír Uhlík




návrh č. 11

Atelier M1 architekti, Praha

autoři: Pavel Joba, Jakub Havlas, Jan Hájek

spolupráce:  Michal Tichý, Jakub Straka, Vojtěch Šaroun


Návrh byl porotou vybrán k dopracování v II. soutěže.




návrh č. 12

Bogle Architects, Praha

autoři: Ian Bogle

spolupráce: Viktorie Součková




návrh č. 13

ATELIER 8000, České Budějovice

autoři: Martin Krupauer, Pavel Kvintus

spolupráce: Petr Jakšík, Andrej Kacera, Tomáš Zavoral, Michael Vojtěchovský, Zuzana Tomková, Martin Sedmák, Dominik Pleva, Vit Hanold, Shota Pertenava, Zdeněk Sendler, Václav Malina




návrh č. 14

Znamení čtyř – architekti, Praha

autoři: Juraj Matula, Richard Sidej, Martin Tycar

spolupráce: Kateřina Šebestová, Tomáš Hanus


Návrh byl porotou vybrán k dopracování v II. soutěže.




návrh č. 15

MS plan, Praha

autoři: Michal Šourek, Pavel Hřebecký, Martin Studnička, Alexandr Verner, Tomáš Filgas


Návrh byl porotou vybrán k dopracování v II. soutěže.




návrh č. 16

STUDIO AM, Praha

autoři: Jiří Košťál, Jana Chmelová, Tomáš Durdis, Alena Pichlová, Monika Bieliková

spolupráce: Martin Šmídl




návrh č. 17

Aulík Fišer architekti, Praha

autoři: Jan Aulík, Gabriela Králová, Jan Holub, Martin Ptáčník

spolupráce:  Lucie Chroustová, Leoš Horák




návrh č. 18

JIKA-CZ, Hradec Králové

autoři: Radek Polívka, Jakub Novotný, Jiří Slánský              

spolupráce: Kateřina Hon, Tomáš Medek, Jiří Vik, Jan Lemfeld, Jiří Kaplan,  Roman Záhora, Jaroslav Pištora




návrh č. 19

ABM architekti, Praha

autoři: Petr Bouřil, Tomáš Vlasák, Václav Petrus        

spolupráce: Barbora Blagoevová, Martin Burian, Andrej Dvořák, Lukáš Mrázik, Michal Pavlík, Pavel Suchý, Michaela Turková




návrh č. 20

Kuba & Pilař architekti, Brno

autoři: Ladislav Kuba, Tomáš Pilař               

spolupráce: Martin Klimecký, Tereza Novotná, Dalibor Dvořák, Patrik Obr, Martina Pitáková




návrh č. 21

Ivan Ruller, Miroslav Korbička, Brno

autoři: Ivan Ruller, Michal Sedláček

spolupráce: Miroslav Korbička, Petr Vrba




návrh č. 22

rala

mackovič architecture, Praha

autoři: Radek Lampa, Jan Mackovič, Tomáš Kroužil, Tomáš Cirmaciu

spolupráce: Tomáš Voříšek




návrh č. 23

SIEBERT+TALAŠ, Bratislava, Slovensko

Mangado y asociados, Pamplona, Španělsko

autoři: Francisco Mangado Beloqui

spolupráce: Geronimo Bolzan, Juliana Damonte, Richard Kráľovič, Javier Perez Torrejon, Fernando Royo Naranjo, Nicola Cani, Juan Santorio


Návrh byl porotou vybrán k dopracování v II. soutěže.




návrh č. 24

A B.K.P.Š., Bratislava, Slovensko

autoři: Robert Bakyta, Martin II. Kusý, Martin III. Kusý, Mária Michalič-Kusá, Pavol Paňák

spolupráce: Andrea Dilhoffová, Richard Kereškényi, Beáta Paňáková, Lukáš Radošovský, Martin Simonides, Július Vass




návrh č. 25

ARCHITEKTI mikulaj & mikulajová, Bratislava, Slovensko

autoři: Juraj Mikulaj, Andrea Ambrovičová

spolupráce: Jana Matlovičová, Radoslav Kurucz, Jakub Zelenák, Veronika Paľová




návrh č. 26

Tomáš Beránek, Michal Gabaš, Jan Jirsák, Eva Smažilová, Praha

autoři: Tomáš Beránek, Michal Gabaš, Jan Jirsák, Eva Smažilová




návrh č. 27

Vladimír Pacek, Eliška Havlíková, Jan Lacina, Brno

autoři: Vladimír Pacek, Eliška Havlíková, Kateřina Fajkusová, Jan Lacina, Pavel Stříteský




návrh č. 28

Hana Seho, Praha

autoři: Zdeněk Zavřel, Hana Seho, Petr Ulrich

spolupráce: Martina Urbanová, Marek Vilášek, Kryštof Vicherek




návrh č. 29

Pelčák a partner, Brno

autoři: Petr Pelčák

spolupráce: Michaela Brychtová,  Pavel Dvořák, Jan Foltýnek, Jan Pech, Petr Uhrín, David Vahala, Miroslava Zadražilová, Josef Filipčík, Martin Glückselig, Ondřej Košina, Václav Malina, Jiří Sklenář, Pavel Vdovec




návrh č. 30

=ER=, Praha

CENTROPROJEKT GROUP, Zlín

autoři: Radek Martišek




návrh č. 31

ATELIER RAW, Brno

autoři: Tomáš Rusín, Ivan Wahla

spolupráce: Bořivoj Čapák, Tereza Hátlová, Nina Ličková, Richard Sukač, Vladimír Šobich




návrh č. 32

SIAL architekti a inženýři, Liberec

autoři: Jiří Buček, Iva Matějovská, Helena Hlávková

spolupráce: Vít šrámek, Josef Franc, Daniel Rück




návrh č. 33

Grido, architektura a design, Praha

autoři: Peter Sticzay-Gromski

spolupráce: Juraj Kováč, Ján Majerský, Miroslav Marendiak, Peter Bohuš














Váš názor
Kontakty

kancelář projektu Kampus Albertov

Weilova 1144/2

Praha 10, 102 00

tel.: 777 473 019

e-mail: kampus.albertov@ruk.cuni.cz



Univerzita Karlova

Ovocný trh 5

Praha 1, 116 36

Česká republika



Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČ: 00216208 

DIČ: CZ00216208



Jak k nám