• Info
  • Výukové prostory

Výukové prostory

Posluchárny a seminární místnosti

V Biocentru jsou součástí společensko-výukových prostor posluchárny, z nichž největší bude mít kapacitu 300 studentů a musí být jednoduše dělitelná na dvě samostatné části po 150 posluchačích. Menší posluchárna bude mít kapacitu 90 osob. Posluchárny budou sloužit pro výuku studentů, pořádání seminářů, konferencí, vědeckých kongresů atd. V objektu budou navíc i tři seminární místnosti (každá pro 25 osob), které budou určeny pro semináře studentů. V rámci vědeckých ploch je pro každý výzkumný směr plánována jedna seminární místnost.

V Globcentru bude největší posluchárna pro 150 osob, další dvě pro 60 osob každá. Dále tu budou umístěny i tři seminární místnosti, každá z nich bude mít kapacitu 25 osob. V rámci vědeckých ploch je pro každý výzkumný směr plánována jedna seminární místnost.


Studovny

Studovny o úhrnné ploše 150 m2 v Biocentru a 200 m2 v Globcentru budou uvnitř členěny na větší počet menších prostor vhodných pro klidné a nerušené studium. Část studovny Biocentra by měla umožňovat studium i v nočních hodinách pro cca 20 osob. V obou případech je ideální propojení s kavárnou. Studovny by měly být vybaveny odpovídajícím počtem zásuvek pro notebooky, vhodně rozmístěných u stolů.

Poslední změna: 19. květen 2004 16:46 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
MÁTE DOTAZ?
RYCHLÉ ODKAZY
INFO

Projekt se uchází o finanční podporu z Národního plánu obnovy